Konum Gönder
Servis Çağır (2 Hat)
Esenler Su Kaçağı Tespiti
ESENLER SU KAÇAĞI TESPİTİ
ESENLER SU KAÇAĞI TESPİTİ
ESENLER SU KAÇAĞI TESPİTİ
ESENLER SU KAÇAĞI TESPİTİ

SU KAÇAK TESPİTİ VİDEO
SU KAÇAK TESPİTİ VİDEO
SU KAÇAK TESPİTİ VİDEO
SU KAÇAK TESPİTİ VİDEO

PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI

Su tesisatçılığında uzman ustalarımızın uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimleri ile tespit edilmesi kolay olmayan su kaçaklarını hızlı bir şekilde buluyoruz.

YÜKSEK STANDARTLI TEKNOLOJİK EKİPMAN

Termal Kamera, Akustik Ses Dinleme Cihazı ve Elektromanyetik Dedektör gibi ekipmanlarımız sayesinde su kaçağını daha kısa sürede tespit edip daha az kırım işlemiyle kaçağı tamir ediyoruz.

YERİNDE HİZMET

Çağrı merkezimiz aracılığıyla bulunduğunuz yere en yakın konumdaki ekibimizi en kısa sürede adresinize gönderiyoruz.

KIRMADAN NOKTASAL KAÇAK TESPİTİ

Su kaçağını teknolojik cihazlarımız ve ustalarımızın uzmanlığıyla kırmadan noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

GENİŞ SERVİS AĞI

Esenler ilçesinin her yerinde hizmet veriyoruz. Bize telefonla ulaşabilir ve WhatsApp'tan konumunuzu gönderebilirsiniz.

HIZLI SORUN ÇÖZME

Bulunması kolay olmayan su kaçaklarını teknolojik ekipmanlarımızla çok kısa bir zamanda kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz.

7/24 UZMAN KADROMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ

Günün her saatinde ve haftanın her günü yardımınıza geliyoruz. Gece - gündüz, tatil günlerinde ve zorlu hava koşullarında bir telefonla hizmetinizdeyiz.

UYGUN FİYAT

Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı servisimiz ile hizmetinizdeyiz. Uzmanlığımız ve teknoloji desteğiyle, gerekmeyen yerlerde kırım yapılmadığından ilave tadilat masrafından da tasarruf sağlamış oluyoruz.

ESENLER KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ
KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ
KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ
KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

1ESENLER CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Tesisat borularında zaman içinde aşınma nedeniyle oluşan hasar su kaçağına sebep olabilir. Son teknoloji cihazlarımızla sızıntı olan yeri noktasal olarak tespit ediyoruz.

2ESENLER TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Borulardaki çatlaklar, delikler ve korozyon nedeniyle su kaçağı oluşabilir. Termal kamera cihazı ile su kaçağının bulunduğu noktayı tespit ediyoruz.

3ESENLER ROBOTLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Boruların bağlantı noktalarındaki contalar ve kaynaklar zaman içerisinde zayıflayabilir ve su sızıntısına neden olabilir. Teknolojik ekipmanlarımızla fazla tadilata gerek kalmadan su kaçağı sorununu kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

4ESENLER GÖRÜNTÜLÜ SU KAÇAĞI TESPİTİ

Yüksek su basıncı, borularda oluşturduğu hasardan dolayı su kaçağına neden olabilir. Görüntülü su kaçak tespiti cihazımızla sorunu çok daha kolay bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

5ESENLER BİLGİSAYARLI SU KAÇAĞI TESPİTİ

Soğuk hava koşulları nedeniyle donan su, boruyu çatlatarak su kaçağı oluşmasına neden olabilir. Yüksek standartlı teknolojik ekipmanlarımızla sadece sorunlu noktada daha az tadilat ile problemi çözüyoruz.

6ESENLER MAKİNEYLE SU KAÇAĞI BULMA

Düşük kaliteli boru malzemelerinin zaman içinde çatlaması veya kırılması su kaçağına neden olabilir. Kaliteli makinelerle çok karmaşık ve zaman gerektiren su kaçaklarını kısa sürede bulup, tamir ediyoruz.

7ESENLER AKUSTİK DİNLEME İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Toprak kayması veya yer değiştirmesi yer altındaki boruların çatlamasına ve su sızdırmasına neden olabilir. Akustik dinleme cihazı ile borudan sızan suyun çıkardığı sesi yüksek bir hassasiyetle tespit edip, su kaçağının konumunu ve büyüklüğünü tespit edebiliyoruz.

8ESENLER LAZERLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Boruların yanlış montajı veya düzgün olarak bağlanmaması zamanla su sızıntısına neden olabilir. Kameralı su kaçağı tespit cihazımızın lazer işaretlemesi ile su kaçağının olduğunu noktayı buluyoruz.

9ESENLER ALETLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Uzman ekibimiz ve teknolojik aletlerimizle su kaçağını kısa sürede bulup kaliteli malzemelerle tamir ediyoruz.

ESENLER KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ

KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ
KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ
KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ
KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ

10ESENLER KIRMADAN SU KAÇAĞI TAMİRİ

Firmamız su tesisatçılığı ile ilgili teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Lazerli Termal Kamera, Akustik Ses Dinleme ve Elektromanyetik Dedektör cihazlarıyla kırmadan, dökmeden arızayı tespit ediyoruz.

11ESENLER KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA

Duvarda veya tavanda suyun sızdığı görülen yer çoğu zaman borudaki çatlağın olduğu nokta olamayabilir. Teknolojik ekipmanlarımızla sadece borunun su sızdırdığı yeri tespit edip o noktada kırma işlemi yaparak su kaçağını tamir ediyoruz.

12ESENLER KIRIP DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı tespitini ısıya duyarlı kameralı cihazımızla kırıp dökmeden noktasal olarak tespit ediyoruz.

ESENLER SU TESİSATI KAÇAK TESPİTİ

SU TESİSATI KAÇAK TESPİTİ
SU TESİSATI KAÇAK TESPİTİ
SU TESİSATI KAÇAK TESPİTİ
SU TESİSATI KAÇAK TESPİTİ

13ESENLER SU TESİSATI KAÇAK BULMA

Su tesisatınızda, mutfakta ve kalorifer tesisatınızdaki su kaçağını teknolojik ekipman ve uzman tesisatçılarımızla noktasal olarak tespit ediyoruz.Esenler Mutfakta Su Kaçağı TespitiEsenler Kalorifer Tesisatı Kaçak Tespiti

14ESENLER FAYANS ALTINDA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Fayans altı su kaçağı tespiti için ısıya duyarlı termal kameralarımız ve akustik ses dinleme cihazlarımızı kullanıyoruz. Klozet ve petekte su kaçağını kısa sürede ve az tadilat ile tamir ediyoruz.Esenler Klozet Su Sızıntısı Tespiti Esenler Petekte Su Kaçağı Tespiti

15ESENLER DUVARDA SU SIZINTISI TESPİTİ

Duvarda su sızıntısı, pis su kaçağı ve tuvalette su kaçağı gibi sorunları profesyonel tesisat ustalarımız ile kısa sürede tespit edip sorunlu noktayı tamir ediyoruz.Esenler Pis Su Kaçağı Tespiti Esenler Tuvalette Su Kaçağı Tespiti

16ESENLER DEMİR BORU SU SIZINTISI TAMİRİ

Demir borudaki su sızıntısını noktasal olarak tespit edip, borudaki su sızıntısı olan noktayı yenisiyle veya sağlam plastik boru ile değiştiriyoruz. Kombi ve doğalgaz su kaçağı tespitini uzman tesisat ustalarımız ve yüksek standartlı teknolojik ekipmanlarımızla kısa sürede yapıyoruz.Esenler Kombi Su Kaçağı Tespiti Esenler Doğalgaz Su Kaçağı Tespiti

17ESENLER SU BORUSUNDA KAÇAK TESPİTİ

Su borusunda oluşan su kaçağını teknolojik cihazlarımızla kısa sürede tespit ediyoruz. Tesisat ustalarımızın deneyimi ve uzmanlığıyla çatı su kaçağı ve patlak boru tespitini noktasal olarak yapıyoruz.Esenler Çatı Su Kaçağı Tespiti Esenler Patlak Boru Tespiti

18ESENLER BANYO SU SIZINTISI TAMİRİ

Banyo tavanında su sızıntısı problemini noktasal olarak tespit edip tamir ediyoruz. Dairede ve duşakabinde oluşan su kaçağını termal kameralı cihazlarımızla kısa sürede buluyoruz.Esenler Dairede Su Kaçağı Bulma Esenler Duşakabin Su Kaçağı Tespiti

19ESENLER NOKTASAL SU KAÇAĞI TESPİTİ

Teknolojik Ekipmanlarımız ile noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz. Sorunu kısa sürede tespit ediyor ve daha az tadilat ile tamir ediyoruz. Profesyonel tesisatçılarımızla kanalizasyon ve pimaş borularınızdaki su kaçaklarını tespit ediyoruz.Esenler Kanalizasyon Kaçak Tespiti Esenler Pimaş Kaçak Bulma

20ESENLER EVDE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Evinizde yaşadığınız su kaçağı sorununuzla ilgili bize 7/24 Telefon veya WhatsApp'tan ulaşabilirsiniz. Soğuk su kaçağı tespitini ısıya duyarlı Termal Kameralı ve lazer işaretlemeli cihazlarımızla kısa sürede gerçekleştiriyoruz.Esenler Soğuk Su Kaçağı Tespiti

21ESENLER BİNADA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Binanızda oluşan su kaçağının tespiti için 7 gün 24 saat Telefon veya WhatsApp'tan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Terastaki su kaçağını noktasal olarak tespit edip kısa sürede tamir ediyoruz.Esenler Teras Su Kaçağı Tespiti

Konum

Esenler, İstanbul, Türkiye